بهترین مرکز مشاوره رشت

تیم تخصصی مرکز آرامش زندگی با حضور دکتر مهرداد نامدار روانشناس شبکه یک و سه سیمای کشور و جمعی از متخصصین روانشناس و اساتید دانشگاه جهت خدمات روانشناختی در کنار شما هستند جهت هماهنگی و رزرو وقت با مشاوران کلینیک آرامش زندگی در رشت

نوبت دهی آنلاین ۰۱۳-۳۲۱۲۵۹۷۸
بهترین مرکز مشاوره رشت-min

خوشبختانه در سالهای اخیر مردم رشت _مانند دیگر مردم کشور_ به این نتیجه رسیده اند که مراجعه به مشاور و روانشناس مانند رفتن به آرایشگاه و یا مطب پزشک یک امر ضروری برای هر شخصی است. و به همین دلیل به دنبال بهترین مرکز مرکز مشاوره رشت هستند.

ما در این مقاله با شما خواهیم بود تا ویژگی های یک مرکز مشاوره خوب را با هم بررسی کنیم و در نهایت بهترین بهترین مرکز تخصصی مشاوره در رشت را بشناسیم.

 

نقش مشاوره خوب در زندگی

در زندگی های ما از کودکی تا اکنون اتفاقات ریز و درشت بسیاری رخ داده است که خواسته یا ناخواسته بر روی روان و خلقیات و زندگی روزمره ما اثر گذاشته است.

این اثرات هم میتوانند اثرات خوب و مثبت باشند و هم منفی . اثرات مثبت باعث ایجاد رفتار و عادات و اخلاق مثبت و موثر و مفید می شوند. اما اثرات منفی هم وجود دارد که باعث ایجاد خلقیات منفی و عادات بد و بیماری های روانی در افراد هستند.

این بیماری ها و تاثیرات منفی مانند یک گیاه در وجود ما شکل می گیرند و رفته رفته ریشه ی آنها عمیق تر شده و شاخ برگشان نمایان تر می شود.

مرکز مشاوره خوب _بهترین مرکز مشاوره ای که میتوانیم پیدا کنیم_ محلی است که ما میتوانیم این گیاه را در هر مرحله ای از رشد خود که باشد به درستی و دقیق ریشه کن کنیم.

بهترین مرکز مشاوره گیلان

بهترین مرکز مشاوره رشت

یک مرکز مشاوره خوب:

یک مرکز تخصصی مشاوره؛ زمانی مرکز مشاوره خوبی است که خدمات ارائه شده در آن جامع و در تمامی زمینه ها باشد.از جمله موارد زیر که ما همه آنها را در مرکز مشاوره آرامش زندگی برای شما فراهم کرده‌ایم:

مشاوره خانواده :

درست است که هیچ کس در دنیا برای فرزندان از پدر و مادر دلسوزتر نیست اما بعضی اوقات همین دلسوزی وقتی با ناآگاهی همراه شود دیگر نه تنها به رشد و تعالی فرزندان کمک نمیکند بلکه مخرب هم محسوب می شود. همچنین هر پدر و مادری باید قبل از به دنیا آمدن فرزند مهارتها و توانایی های مختلفی را بیاموزند . (بهترین  مشاور خانواده در رشت خیالتان را از خانواده و فرزندانتان راحت میکند)

بهترین مرکز مشاوره در رشت

مشاوره ازدواج :

در زندگی هر فرد مراحل مختلفی وجود دارد اما بعضی مراحل همراه با انتخاب و تصمیم گیری است. مانند ازدواج که یکی از اصلی ترین مراحل زندگی است و میتوان گفت یکی از مهمترین انتخاب های زندگی هر فردی انتخاب همسر می باشد.

هیچ کس در شروع زندگی و هنگامی که در حال انتخاب است دوست ندارد که این انتخاب منجر به شکست شود و سر از راهرو های دادگاه خانواده در بیاورد. با این حال باز هم تنها به  تجربه و شناخت خود و اطرافیان اکتفا میکنند و پا در مسیری به این مهمی میگذارند.

یک مرکز تخصصی مشاوره میتواند با جلسات فردی یا دوتایی مشاوره به همه ی افراد کمک کند تا هم انتخاب خوبی داشته باشند و هم اینکه مهارتهای کافی برای برخورد با یکدیگر را بدست آورند .

زوج درمانی :

احساس رضایت از زندگی مشترک نه باید آرزو باشد و نه حسرت بلکه حق تمامی انسانهاست که از زندگی مشترک خود لذت ببرند.

اما گاهی به دلیل اینکه افراد مهارتهای مختلف زندگی و برخورد با یکدیگر و یا برخورد با مشکلات را نمیدانند فکر میکنند که سرنوشت آنهاست و باید با این شرایط سر کنند. و یا اینکه جدا شوند و خود را راحت کنند. همه ی این ها در حالی است که تنها با مراجعه به یک مرکز مشاوره (برای مثال اگر شما هم ساکن رشت هستید با مراجعه به بهترین مرکز مشاوره رشت) میتوانید مهارتهای لازم برای زندگی را کسب کنید و شیرینی زندگی مشترک را تجربه کنید.

هرجند مراجعه به بهترین مشاوره ازدواج در رشت برای زوج درمانی فقط مختص زوجهایی نیست که دچار مشکل و اختلاف هستند بلکه برای هر کسی است که حس میکند با اموزش مهارت های مختلف میتواند کیفیت زندگی زناشویی خود را بهبود بدهد.

 

مشاوره کودک:

احتنالا زیاد این جمله را شنیده اید که مشاوران یا روانشناسان می گوییند : ریشه در کودکی فرد دارد.

دقیقا یکی از مهمترین دوره های زندگی هر فرد که لازم است به مشاور و روانشناس مراجعه کند دوران کودکی است. کودکان به دلیل اینکه نمیتوانند و یاد نگرفته اند هنوز که شرح حال دقیقی از خود و احساساتشان ارائه دهند. و یا تشخیص دهند که شرایط خاص و متفاوتی دارند یا نرمال هستند. بیشتر لازم دارند تا به مراکز تخصصی مشاوره مراجعه کنند. زیرا اکثر والدین هم نمیتوانند مشکلات کودک خود را تشخیص دهند و علت یابی کنند. برای مثال یکی از رایج ترین مشکلات کودکان امروزی بیش فعالی است که ممکن است خیلی از والدین نتوانند این بیماری را تشخیص دهند و رفتار کودک را شیطنت دوران کودکی بدانند.

کودکان مشکلات مختلفی ممکن است داشته باشند مانند شب ادراری یا لکنت زبان و … که پدر و مادر متوجه این مشکلات می شوند و بهترین اقدام برای درمان مراجعه به یک مرکز مشاوره خوب در سهر یا مرکز استان خودشان است (مثلا هم شهریان و هم استانی های ما باید به بهترین مرکز نمشاوره رشت مراجعه کنند)

اما گاهی مشکلات کودکان دیده و حس نمیشود و فقط بهترین روانشناس کودک در رشت میتواند با توجه به خود کودک و با کمک گرفتن از والدین تشخیص دهد و به درمان کودک بپردازد .

حوزه های دیگری نیز وجود دارد که یک مرکز تخصصی مشاوره خوب باید در آنها فعالیت داشته باشد از جمله :

مشاوره نوجوان

روانشناسی بالینی

استعداد یابی

تقویت مهارت های فردی

و…

اما فعالیت کردن در تمامی این زمینه ها به تنهایی نمیتواند باعث شود یک مرکز مشاوره ساده به مرکز تخصصی مشاوره “خوب” تبدیل شود.

بلکه باید در تمامی این زمینه ها ( مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج،…) از بهترین ک مجرب ترین روانشناسان و مشاوران بهره ببرد. تا تمامی مراجعه کنندگان کلینیک مشاوره بتوانند به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند.

بهترین مرکز مشاوره رشت

اگر شما هم در رشت زندگی می کنید و ساکن شهر رشت هستید و یا اگر در استان گیلان زندگی میکنید و تصمیم دارید برای دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره ای به شهر رشت سفر کنید و به دنبال بهترین مرکز مشاوره رشت می گردید؛ باید بگویم که جست و جوی شما به پایان رسیده و قرار است در این مقاله ما به شما بهترین مرکز مشاوره رشت را معرفی کنیم.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی آرامش زندگی با همکاری تیم تخصصی روانشناسی و حضور دکتر مهرداد نامدار روانشناس درمانگر بالینی و کارشناس برنامه‌های شبکه یک،سه و رادیو آماده ارایه انواع خدمات روانشناختی به شما مراجعین محترم می‌باشند.

پس با دقت تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ما ادعا میکنیم بهترین مرکز مشاوره رشت هستیم

ما ادعا میکنیم که به عنوان یک مرکز تخصصی مشاوره در رشت بهترین هستیم و برای اثبات این ادعای خود دلایل زیادی داریم.

مرکز ثقل هر مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی قطعا مشاوران و روانشناسانش هستند . و با بررسی مشاوران و روانشناسان یک مرکز مشاوره میتوان فهمید که آیا با یک مرکز مشاوره خوب طرف هستیم یا خیر.

ما برای اثبات حرف خود که بهترین مرکز مشاوره رشت هستیم ویژگی های مختلفی که باید به آنها توجه کنید تا مشاور خوب را تشخیص دهید برای شما بیان میکنیم.

مشاوران در بهترین مرکز مشاوره رشت و یا هر جای دیگری باید ویژگی هایی داشته باشند که این ویژگی ها برخی ضرورت هستند و بعضی مزیت محسوب می شوند. اگر بخواهیم این ویژگی ها را به ثورت یک لیست جمع و جور ارائه دهیم با همجین مواردی رو به رو هستیم :

ویژگی های یک مشاور یا روانشناس خوب :

۱_ نقش و نقابی ندارد و خود واقعی اش است.

شما باید در برابر مشاورتان خیلی آزادانه و رها خودتان باشید و نخواهید که نقش بازی کنید. این راختی زمانی ایجاد میشود که بدانید شخص مقابل شما هم خودش است و در هیچ قالبی فرو نرفته.

در غیر این صورت جلسات مشاوره شما سطحی باقی خواهد ماند و نمیتواند عمیق شود.

۲_احساسات شما برای او اهمیت زیادی دارد.

یک مشاور خوب باید شما و احساساتتان را کاملا بفهمد و درک کند به شکلی که احساسات واقعی شما را از میان حرف هایتان استخراج کند.

 سعی کند خود را در شرایط و موقیت شما قرار دهد تا بتواند احساستتان را مورد توجه قرار بدهد. نه اینکه فقط یک شنونده ساده و بدون احساس باشد.

۳_با استفاده از دانش و تجربه یک رویکرد درمانی شخصی برای شما در پیش میگیرد.(این مورد وجه تمایز مشاوران در بهترین مرکز مشاوره رشت با دیگر مراکز مشاوره در رشت می باشد)

یک مشاور و روانشناس خوب که در بهترین مرکز مشاوره رشت مشغول به کار است. با توجه به دانش و تخصص خود و تجربه ی زیادی که از مراجعین مختلف بدست آورده ؛ دارای رویکرد نظری مختص به خودش است.

حالا این مشاوران هر یک از مراجعه کنندگان را به صورت جداگانه واکاوی و بررسی میکنند و یک رویکرد درمانی کاملا مختص به خود آن فرد ارائه میدهند. رویکردی درمانی کاملا ویژه ای که چکیده ی رویکرد نظری درمانگر و شرایط خاص هر مراجعه کننده می باشد.

۴_سعی نمیکند به جای شما تصمیم بگیرد و تنها به شما کمک میکند و راهنمایی می دهد تا خودتان بتواتید بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر تجربه ی جلسات مشاوره ای را داشته اید که مشاور و روانشناس شما همیشه به جای شما تصمیم مزگرفته و به شما میگفته که باید فلان کار را انجام دهید متاسفانه باید بگویم که با مراجعه به یک فرد غیر حرفه ای تنها خود را در زمان مشکلات ارام کرده اید . یک مشاور خوب مشکل را ریشه یابی و حل میکند تا شما بتوانید در موقعیت پیش آمده و موقعیت های مشابه که در آینده پیش می آید خودتان بهترین تصمیم را بگیرید.

و این دقیقا هدف ما در بهترین مرکز مشاوره رشت است.

بهترین مرکز مشاوره در رشت

۵_قضاوت نمی کند و به هیچ فرد یا کاری برچسب خوب یا بد نمی زند. تنها با شناسایی رفتارهای ناکارامد در پی رفع آنها می کوشد.

واضح است که در مواجه با چنین فردی شما نمیتوانید راحت حرف بزنید و مشکلاتتان را بازگو کنید. نمیتوانید خودتان باشید و همه چیز را با جزئیات تعریف کنید. و وقتی همه چیز را نگویید تشخیص و ریشه یابی هم ناقص و ناکارامد خواهد بود.

اگر با چنین مشاور یا روانشناسی طرف هستید پیشنهاد من این است که حتی اگر شده یک جلسه با مشاوران بهترین مرکز مشاوره رشت داشته باشید تا متوجه شوید که راحت و بی پرده و با خیال راحت حرف زدن در برابر یک فرد حرفه ای چه تجربه ی شیرینی است .

این تجربه را از دست ندهید…

 

بهترین مرکز مشاوره گیلان

مرکز مشاوره آرامش زندگی گیلان ؛ بهترین مرکز روانشناسی و مشاوره در گیلان میباشد. این ادعای ما نیست بلکه نتایج اینطور نشان می دهند. با مراجعه به کلینیک روانشناسی آرامش زندگی میتوانید مطمئن باشید که تشخیص و درمان ذهن و روح شما در بالاترین سطح انجام خواهد شد .

چیزی که به این مرکز مشاوره اعتبار می بخشد ، دانش به روز و تجربه ی سالها مشاوره ی مشاوران این مرکز است.

 

تخصص مشاوران مرکز مشاوره آرامش زندگی گیلان

ما در کلینیک روانشناسی خود در گیلان در زمینه های مختلف روانشناختی فعالیت داریم و در تشخیص و درمان تمام بیماری ها و مشکلات و رده های سنی دارای دانش و تجربه هستیم. همین موارد باعث می شود به عنوان بهترین مرکز مشاوره گیلان شناخته شویم.

آرامش زندگی با اینکه فعالیت و پوشش گسترده ای در زمینه های مختلف روانشناسی دارد اما به دلیل تخصص و تجربه ب بسیار زیاد در زمینه های کودک و خانواده ممکن است به عنوان مرکز مشاوره خانواده و یا مرکز مشاوره کودک هم شناخته شود. این آوازه خوش به عنوان مرکز مشاوره خانواده و مرکز مشاوره کودک باعث افتخار و سربلندی ما در گیلان و به خصوص شهر گیلان است. تمام تلاشمان را میکنیم که این نام خوش در گیلان و گیلان برای ما حفظ شود.

 

بهترین مرکز مشاوره در رشت

آرامش زندگی در زمینه ی ازدواج و روانشناسی بالینی هم حرف های زیادی برای گفتن دارد و موفقیت و بهبود شرایط مراجعین ، بهترین شاهد این ادعاست.

ما در کلینیک آرامش زندگی گیلان تنها به فکر تشخیص و درمان بیماری ها نیستیم بلکه میتوانید در این مرکز مشاوره با آموزش و ارتقا مهارت های فردی، زندگی بهتر ، عمیق تر و با کیفیت تری داشته باشید.

هدف ما در مرکز؛ آرامشِ زندگیِ شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا رزرو وقت همکاران ما با گشاده‌رویی منتظر راهنمایی شما می‌باشند. شماره تماس ما 01332120043

4.9/5 - (23 امتیاز)
دسته بندی : خدمات

یک مرکز مشاوره خوب در چه حوزه هایی فعالیت دارد؟

مشاوره خانواده
مشاوره ازدواج
زوج درمانی
مشاوره کودک
مشاوره نوجوان
روانشناسی بالینی
استعداد یابی
تقویت مهارت های فردی و…

ویژگی های یک مشاور یا روانشناس خوب چیست؟

۱_ نقش و نقابی ندارد و خود واقعی اش است.
۲_احساسات شما برای او اهمیت زیادی دارد.
۳_با استفاده از دانش و تجربه یک رویکرد درمانی شخصی برای شما در پیش میگیرد.(این مورد وجه تمایز مشاوران در بهترین مرکز مشاوره رشت با دیگر مراکز مشاوره در رشت می باشد)
۴_سعی نمیکند به جای شما تصمیم بگیرد و تنها به شما کمک میکند و راهنمایی می دهد تا خودتان بتواتید بهترین تصمیم را بگیرید.
۵_قضاوت نمی کند و به هیچ فرد یا کاری برچسب خوب یا بد نمی زند. تنها با شناسایی رفتارهای ناکارامد در پی رفع آنها می کوشد.

چگونه در مرکز مشاوره وقت بگیرم؟

برای دریافت وقت مشاوره در مرکز مشاوره آرامش زندگی میتوانید به صورت آنلاین و یا تلفنی با ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره ازدواج در رشت به کجا برویم؟

در زندگی هر فرد مراحل مختلفی وجود دارد اما بعضی مراحل همراه با انتخاب و تصمیم گیری است. مانند ازدواج که یکی از اصلی ترین مراحل زندگی است.
یک مرکز تخصصی مشاوره میتواند با جلسات فردی یا دوتایی مشاوره به همه ی افراد کمک کند تا هم انتخاب خوبی داشته باشند و هم اینکه مهارتهای کافی برای برخورد با یکدیگر را بدست آورند .

6 thoughts on “بهترین مرکز مشاوره رشت”

 1. سلام ،من خانم ۵۰ساله هستم،الان مدتیه به شدت خسته وبی حوصله وعصبی شدم، خودم ازدست خودم ناراحتم چون اطرافیانمو دارم ناراحت میکنم،
  چون مدتیه جابجایی خونه انجام دادیم واصلا جایی که هیچ دوست نداشتم اومدیم،هنوز خوب مسئله رو هضم نکرده بودم که برادر بزرگم که همه چیز زندگیو خونشو بنام زنش کرده بود داداشمو ازخونه بیرون کرد والان چندماهه پیش منه ومنم داغون شدم هرروز که میبینمش عصبی تر میشم،البته بجز من جایی رونداره که بره،الانم دارن طلاق میگرن ،دیگه خسته وکلافه هستم کمک کنید فقط دارم قرص آرامبخش میخورم

  1. سلام
   به نظر میاد تو شرایطی هستی که قدرت الانت برای مقابله با اون مشکلات کمتره و این باعث شده که احساس فشار زیر این مشکلات کنی.
   دارو رو اگر با تجویز روانپزشک گرفتید که بهشون مراجعه کنید و درباره تاثیرش بهشون بگید شاید نیاز باشه مقدارش تغییر کنه.
   و اما مساله مهم‌تر اینه که ضرفا با دارو نمیشه این مشکل رو حل کرد. لازمه نحوه تفکر شما، دیدگاهی که به مسایل دارید و… مورد بررسی قرار بگیره و با آموزش مهارت‌های تازه و موثر و همچنین جایگزین کردن طرز تفکر قدیمی با تفکر کارآمد بتونید به مسایلی که پیش اومد غلبه کنید.
   پیشنهاد میکنم حتما برای بررسی دقیق‌تر به یک روانشناس مراجعه کنید

 2. سلام من یه پسر ۲۲ساله هستم که خیلی دارم واسه ایندم تلاش میکنم .. از برنانه ریزی گرفته تا مطالعه و ورزش و…
  ولی بعضی موقعها کم میارم حس میکنم‌ نیاز به یه مشاور دارم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام علی
   چقدر خوب که برنامه ریزی داری واسه خودت و جدی هستی توش
   برای هماهنگی میتونی با مرکز تماس بیری راهنماییت میکنن
   09100911394 – 01332120043

 3. سلام من دوستی دارم که سی پنج سالش است که با وجود تحصیلات عالی ولی هر باردستشویی میرود زیاد می ماند و هربار لباس عوض می کند تمیزی محیط ان قدر مهم نیست یعنی هر روز چند بار ماشین لباسشویی روشن می کند در بیرون نگران دستشویی بزرگ هست ودوست ندارد غیر از کار بیرون برود اگر رفت زود برگردد.دکترهایی جسمی همه تایید بر سلامت او دادند ودکتر اعصاب هم دارو داد اما کوتاه مدت استفاده می کند به مشکل خود واقف است اما فقط میخواهد قرص بخورد در کوتاه مدت خوب شود از شما میخواهم راهنماییم کنید

  1. سلام
   دارو درمانی به دوست شما کمک میکنه تا سطح اضطراب کمتر بشه و بتونه تا مقداری به فعالیت های روزانه ادامه بده. اما برای مشکل ایشان دارو بخشی از درمان هست. با انجام روان درمانی و به کارگیری شیوه های تازه فکر کردن است که میتواند با دیدگاهی متفاوت به مسایل نگاه کند و بیشترین بازدهی را پیدا خواهد کرد.
   خواندن کتاب “از ذهنت بیرون بیا و زندگی کن” میتونه برای دوستتون مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاین ۰۱۳-۳۲۱۲۵۹۷۸